До уваги фізичних осіб та суб'єктів сільськогосподарської діяльності!

Дата: 08.02.2024 16:50

Фото без описуРекомендуємо фізичним особам та суб'єктам господарювання, що здійснюють сільськогосподарську діяльність перевірити актуальність наявних документів, що підтверджують право офіційної власності або користування і, при потребі, оновити дані в державних реєстрах  та актуалізацію їх в Державному аграрному реєстрі!

Цього року аграрії можуть знову скористатись державними програмами підтримки аграрного сектору.

Сільськогосподарські товаровиробники з деокупованих територій, які обробляють до 120 га, зможуть отримати за один гектар 8 тисяч гривень безповоротної допомоги. Аграрії з областей, які не були окупованими, – 4 тисячі грн. Також бюджетні дотації передбачені для фермерів, які утримують корів, кіз та овець. Для аграріїв, які мають від 3 до 100 корів, передбачено 7 тисяч гривень на одну голову, тим, хто вирощує до 500 голів кіз та овець – 2 тисячі на одну особину.

Крім того, в 2024 році запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Фермери, які обробляють до 500 га, мають можливість отримати гарантію на кредит.

Також продовжено основні програми для підтримки малих та середніх підприємців – «Доступні кредити 5-7-9» та гранти на розвиток садів і теплиць.

Варто зазначити, що максимальна сума гранту на теплиці – 7 млн. гривень, на сади – 10 млн. гривень.

У разі виникнення запитань звертайтеся за консультацією:

• начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства Тлумацької міської ради (Василь Гузій) - +380689799969;
  • головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства Тлумацької міської ради (Юрій Серемчук) - +380971946212.