На Тлумаччині на колінах зустріли загиблого захисника Степана Капітана

Дата: 08.02.2024 16:54

Фото без описуТриває війна, яка забирає найкращих синів і дочок України, і сьогодні «на щиті» повернувся додому наш захисник, житель села Петрилів Степан Капітан.

У Тлумачі біля пам’ятника Борцям за волю України, під бій дзвонів і пісню «Пливе кача по Тисині…», місцеві мешканці спільно із деканами Тлумацькими о. Павлом Дутчаком (УГКЦ) та о. Василем Стадником (ПЦУ) помолилися за упокій душі загиблого Героя.

Далі похоронний кортеж вирушив з м. Тлумача у с. Петрилів, а жителі сіл громади, дотичних до його маршруту, в глибокій скорботі на колінах зустрічали полеглого захисника.

Сьогодні, 08.02.2024 р., о 19:00 год. відбудеться панахида, а завтра, 09.02.2024 р., о 12:00 год. – чин похорону.

Степан Капітан назавжди буде для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги й самопожертви заради Батьківщини. Ніколи ми не пробачимо загарбникам смерті жодного нашого співвітчизника!

Вічна пам’ять та Царство Небесне тобі, Герою! Спи спокійно, український воїне…

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!