День відкритих дверей «Пробація з громадою, в громаді, для громади»

Дата: 09.02.2024 09:18

Фото без описуІвано-Франківським районним сектором 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківський області з нагоди 9-річчя прийняття Закону України «Про пробацію» 08.02.2024року проведено комунікаційний захід «День відкритих дверей» для державних органів та установ, для партнерських організацій, з якими співпрацює сектор відповідно до Банку ресурсів та волонтерів пробації, з якими укладено договори про співпрацю.

До даного заходу долучилися представники Тлумацької міської ради, працівники відділення поліції №5 (м.Тлумач), працівники соціальних служб Тлумацької міської ради, а також волонтер пробації. Під час заходу начальник сектору Ірина Боса та провідний інспектор Надія Пристайко розповіли присутнім про історію створення пробації в Україні, поінформували про мету і завдання, які стоять перед уповноваженим органом з питань пробації, особливо у наданні допомоги засудженим особам, забезпеченні підтримки та мотивування їх до змін. Зосереджено увагу на проблемних питаннях та обговорено шляхи їх вирішення.