Захід для клієнтів пробації з нагоди десятої річниці дня пам’яті Герої Небесної Сотні

Дата: 22.02.2024 08:31

Фото без опису20.02.2024 Івано-Франківським районним сектором № 5 філії Державної установи "Центр пробація" в Івано-Франківській області було проведено захід патріотичного виховання - «Пам’ять про героїв Небесної Сотні». До вшанування Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, долучились працівники, волонтер і підоблікові особи сектору пробації.

20 лютого в Україні – День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів. Дату 20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні - було встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які змінили хід історії нашої держави.

День Героїв Небесної сотні це важлива дата для вшанування пам’яті загиблих тому, що десять років тривають спроби знищити як нас, українців, так і нашу незалежність.