«Пліч-о-пліч шкільні ліги» стартували в Тлумацькій громаді

Дата: 23.02.2024 10:08

Фото без опису20 та 22 лютого 2024 року в спорткомплексі ДЮСШ проведено ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат та юнаків 9 класів та молодших.

У турнірі взяли участь 12 команд закладів загальної середньої освіти.

З вітальними словами до учасників змагань звернулися: міський голова Ігор Петрук, заступник начальника управління спорту обласної державної адміністрації Костянтин Лисейко, омбудсмен Ігор Никифорук, начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник.

До відкриття спортивних ігор доєдналася команда ВК «Придністров’я», чемпіон України  з волейболу серед чоловічих команд другої ліги. Досвідчені гравці провели майстер-клас з учасниками змагань, а також відбулося вшанування команди-чемпіона.

Гравців вітали творчі колективи Тлумацького БДЮТ (керівники Лесюк Л. Б., Марчук М. Р.) Показові виступи з черліденгу організував творчий колектив Тлумацького ліцею №2 (керівник Лисейко В. С.).

Самі ігри відзначалися впертою боротьбою та бажанням здобути путівку на черговий етап турніру.

За результатами двох днів змагань визначено переможців та призерів, а саме:

Волейбол дівчата

І місце – команда Тлумацького ліцею №1;

ІІ місце – команда Тлумацького ліцею №2;

ІІІ місце – команда Королівського ліцею.

Волейбол юнаки

І місце – команда Тлумацького ліцею №1;

ІІ місце – команда  Нижнівського ліцею;

ІІІ місце – команда  Королівського ліцею.

Другий етап змагань триває і шкільні команди чекають змагання з баскетболу, футзалу та черліденгу.

Разом до перемоги!