Військовослужбовець з Тлумача Іван Леньо нагороджений почесним нагрудним знаком 102-ої бригади
Дата: 23.02.2024 16:21
Кількість переглядів: 118
Нашого захисника з м. Тлумача, військовослужбовця Івана Леньо було нагороджено почесним нагрудним знаком командира 102-ої окремої бригади Збройних сил України.
Нагрудний знак 102-ої окремої бригади територіальної оборони був розроблений у березні 2023 року командуванням бригади і ним нагороджуються військовослужбовці усіх підрозділів та підлеглих частин.
Ми гордимося Іваном Леньо, усіма нашими захисниками, молимося і просимо Бога, щоб послав Україні довгоочікувану Перемогу, а всі наші воїни повернулися додому живими і здоровими!