«Я буду крізь сльози сміятись»: 25 лютого народилася Леся Українка

Дата: 26.02.2024 10:34

25 лютого 1871 року народилася Леся Українка. Щороку в цю дату ми згадуємо талановиту поетесу, чий внесок в українську літературу неможливо оцінити. На її творах виросло не одне покоління українців, а її вірші настільки актуальні, ніби написані сьогодні.

У творчій спадщині Лесі Українки – патріотична та любовна лірика, драми, поеми, збірки українського фольклору, публіцистичні твори. Леся не тільки писала власні твори, але й займалася колекціонуванням і збереженням творів народної творчості.

КЗ "Публічна бібліотека Тлумацької міської ради" спільно з Тлумацьким ліцеєм #2 провели поетичний флешмоб з нагоди дня народження Лесі Українки