ФК Підвербці – лідер відкритого благодійного чемпіонату з футзалу «Футзальна ліга Тлумаччини» 2024р.

Дата: 26.02.2024 13:40

Фото без опису25 лютого 2024 року в спорткомплексі ДЮСШ м. Тлумач відновилися ігри «Футзальної ліги Тлумаччини». Цього дня, як і планувалося, були проведені 13 та 14 тури.

Відповідно до календаря змагань ігровий день розпочали команди ФК  Бортники та  ФК Олеші. Гра закінчилася з рахунком 1-5 на користь олешанців. Дуже цікавим та напруженим був поєдинок між цьогорічним володарем Кубка мера-2024 ФК Пужники та командою, яка претендує на перемогу в цьогорічному чемпіонаті – ФК Підвербці. З різницею в один м’яч перемогу здобули футболісти з села Підвербці - 1-2. А також завдяки перемозі підвербцівських футболістів над командою з села Прибилів з рахунком 8-2 вони очолили турнірну таблицю після 14 турів.

Окремо, також варто відзначити гру між ФК Долина та ФК Тлумач. Напружена та цікава гра закінчилася бойовою нічиєю 3-3. Загалом 4 гри цього ігрового дня закінчилися з нічийним результатом, що для футзалу є свідченням впертої боротьби за  результат та рівності команд. Єдиною командою, яка не знає смаку перемог в нинішньому чемпіонаті залишається ФК Коледж (ЛНАУ).

Кращим бомбардиром першості із 26 забитими голами є гравець ФК Підвербці – Іван Урбанський. Нижче подаємо результати всіх матчів та турнірну таблицю після зіграних 14 турів:

- ФК Бортники - ФК Олеша 1-5;

- ФК Пужники - ФК Підвербці 1-2;

- ФК Кутище – ФК Олеша 3-3;

- ФК Прибилів –ФК Бортники 1-1;

- ФК Пужники – ФК Долина 2-2;

- ФК Прибилів – ФК Підвербці 2-8;

- ФК Кутище – ФК Надорожна 2-6;

- ФК Долина - ФК Тлумач 3-3;

- ФК Коледж – ФК Обертин 3-4;

- ФК Коледж – ФК Тлумач 1-11.