Тлумацький ліцей №1 отримав комп’ютерну техніку від благодійного фонду «Чисті серцем»

Дата: 29.02.2024 09:18

Фото без описуДіти – це наше майбутнє і саме їм доведеться відбудовувати Україну після завершення російсько-української війни. Однак, незважаючи на нелегкий для держави час, є люди, які розуміють значущість освіти і фінансово підтримують навчальні заклади.

Висловлюємо щиру вдячність благодійному фонду «Чисті серцем», а саме: Василю Вишиванюку та Ірині Рабарський, за подаровані для учнів Тлумацького ліцею №1 десять планшетів та п’ять ноутбуків, які допоможуть учням досконаліше розвивати комп’ютерну грамотність та забезпечать належне викладання інформаційних технологій у навчальному закладі.

Нехай кожен крок, який благодійники допомагають зробити нашим дітям, наближає Україну до перемоги та процвітання!