«Футзальна ліга Тлумаччини» 2024 р. після зіграних 15 та 16 турів – лідери не змінилися!

Дата: 04.03.2024 14:40
Кількість переглядів: 79

Фото без описуУ суботу, 2 березня 2024 р., на базі спорткомплексу ДЮШС пройшли чергові тури «Футзальної ліги Тлумаччини» 2024 р.

Лідери змагань провели різну кількість ігор, але верх турнірної таблиці не зазнав змін. Лідер чемпіонату ФК Підвербці зумів вирвати перемогу в олешанців  з рахунком 4:3, а в наступній грі програючи 0:3 від ФК Бортники – здобули нічию – 5:5.

Інші лідери змагань  здобули по одній перемозі: ФК  Пужники переграли ФК Коледж ЛНАУ – 2:5, а ФК Тлумач здолав ФК Кутище – 5:3.

Варто також відзначити в даному турі команди, які займають 4-6 місця та  мають однакову кількість набраних очок, укомплектовані в основному  молодими гравцями.

Змістовну гру  та цікаву гру  показують гравці ФК Долина. Нижче наведемо цитату одного із представників команди Тараса Лиско про цьогорічний розіграш чемпіонату:

«Чемпіонат не подарунок, можливо, один-два явних лідера були до минулого туру, але зараз вже трохи проясняється щодо того, хто яке займе місце, але команди, які були внизу турнірки гарно набрали, тим цікавіший став чемпіонат!!! Програв аутсайдеру - виграв в фаворита!!! Тому боротьба буде до останнього туру – це 100%!!!».

Тому, як бачимо, останні шість турів будуть цікавими та непередбачуваними. Наявна перевага ФК Підвербці в 4 очки зовсім не гарантує виграш футзальної ліги.

Фото без описуФото без опису

Великим позитивним моментом для цьогорічної футзальної ліги є те, що ігри транслюються наживо ГО «Поштовх» на ютуб-каналі: http://www.youtube.com/@88-ch7dt

Футбол – це не просто гра, це епіцентр емоцій, де кожен удар м’яча може перевернути хід подій.

Нижче знайомимо Вас з командами, які беруть участь у чемпіонаті.