У Тлумачі на колінах зустріли загиблого захисника Євстахія Бобика

Дата: 17.03.2024 12:31

Фото без описуСьогодні плакало сумне весняне небо затяжним дощем. Здається, і йому боляче від того, що чужинець топче українську землю і відбирає життя найкращих синів і доньок України.

Сьогодні, 17 березня, тлумачани вийшли на вулиці та в центр міста, щоб попрощатися із полеглим воїном Євстахієм Бобиком з села Долина Олешанської сільської територіальної громади..

Місцеві мешканці створили живий коридор та, під бій дзвонів і пісню «Пливе кача по Тисині…», на колінах зустріли полеглого земляка. Спільно із священиками деканом Тлумацьким о. Василем Стадником (ПЦУ) та о. Тарасом Гушулеєм (УГКЦ) усі присутні помолилися за упокій душі загиблого Героя.

Далі похоронний кортеж вирушив з м. Тлумача у с. Долина, рідне село Євстахія Бобика.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Його подвиг ніколи не буде забутим, адже своє ім'я Він навіки вписав у історію боротьби України за власну незалежність.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який віддав життя за Україну.

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!