Громади з Тлумаччини спільно допомогли одному з підрозділів ЗСУ

Дата: 21.03.2024 16:57

Фото без описуЗ нашого краю постійно продовжують курсувати автомобілі на передову, в тому числі і до наших земляків, які служать у різних підрозділах Збройних Сил України. Ця допомога неперервна і цього тижня наші захисники отримали її від кількох громад Тлумаччини.

Зокрема, громади сіл Петрилів, Олешів, Буківна, Антонівка, Надорожна, Королівка Тлумацької міської територіальної громади та Жуків Обертинської селищної територіальної громади через місцевого волонтера Івана Свистуна з Жукова відправили  автомобіль з допомогою, яка складалася  з генератора, бензопили, будівельних інструментів, медикаментів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування: домашніх страв, бакалії, консервації, печива, чаю, цукру тощо. Долучилася до організації поїздки і Тлумацька міська рада.

Щиро дякуємо волонтерам і жителям Тлумацької громади та всім, хто долучився до організації збору і надання допомоги.

В єдності – наша сила! Ми переможемо!

Слава Україні!

Героям Слава!