Творча зустріч «Поезія – це поклик душі» з українським поетом із Херсона Анатолієм Кичинським

Дата: 22.03.2024 09:20

Фото без опису21 березня у Всесвітній день поезії у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради відбулася творча зустріч «Поезія – це поклик душі» з українським поетом із Херсона, перекладачем, художником, лауреатом Національної премії ім. Тараса Шевченка (2006 р.), членом Національної спілки письменників України, почесним членом Національної спілки художників України – Анатолієм Кичинським.

На зустріч завітали: поет, письменник Тлумаччини Михайло Батіг, освітяни, учні Тлумацького ліцею №2, бібліотекарі бібліотек-філій, користувачі бібліотеки, поціновувачі української поезії.

Відомий український поет Анатолій Кичинський народився 4 квітня 1950 року в селі Преображенці Чаплинського району на Херсонщині. З початком широкомасштабного військового вторгнення росії в Україну Анатолій Кичинський був змушений покинути свою рідну Херсонщину.

Автор розповідав про літературну творчість, систему художніх образів, декламував свої зворушливі поезії, ділився досвідом, розповідав історії з життя. Присутні на заході познайомились з цікавою особистістю, автором настроєвих пейзажів і натюрмортів, послухали пісні на його вірші, зробили висновки з того, як війна впливає на творчість.

Свої думки про художнє слово поета, по-справжньому красномовне, масштабне, поетично мудре, висловився Михайло Батіг.

Директор Публічної бібліотеки Мар’яна Пісак подякувала Михайлу Кичинському за його поетичне слово, яке пробуджує емоції та почуття, змушує працювати уяву та народжувати нові думки.

Сподіваємось, що його сильні вірші завжди знайдуть місце в серцях та душах наших читачів.