Відбулись засідання постійних комісій

Дата: 27.03.2024 14:47

Фото без описуВпродовж останніх днів відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової тридцять четвертої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 28 березня ц.р.. У їх роботі взяли участь міський голова Ігор Петрук, секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту були розглянуті питання: про внесення змін до Програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки, про Програму підтримки та розвитку спеціалізованої медичної допомоги на 2024 - 2025 роки, про Комплексну Програму на підтримку соціального проєкту «Турбота про родину Героя» на 2024 рік.

Під час роботи постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури були розглянуті питання: про затвердження технічної документації, про затвердження проектів землеустрою щодо передачі оренду, про надання дозволу на розроблення технічної документації, про припинення дії договорів оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва тощо.

Постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою були розглянуті питання: про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні, про затвердження протоколів про результати аукціону, про передачу в оренду комунального майна без проведення аукціону, про внесення змін до Статуту КП «Культурне рибне господарство «Нептун» та інші.