Проведено чергову сесію міської ради

Дата: 28.03.2024 16:14

Фото без описуСьогодні відбулася тридцять четверта сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука, в якій взяли участь 17 з 26-ти депутатів.

Розпочинаючи роботу сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих Захисників України та всіх мирних жителів, які загинули внаслідок російського вторгнення.

На порядок денний було винесено понад 40 питань.

Першим розглядався проєкт рішення про підписання Договору про партнерське співробітництво між Тлумацькою міською територіальною громадою (Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район) та Кірхлінтельнською громадою (Нижня Саксонія, район Ферден, Федеративна Республіка Німеччина). Варто відзначити, що із самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, громада м. Кірхлінтельн та її керівництво активно підтримують нас та допомагають Збройним Силам України та жителям Тлумаччини.

В подальшому було прийнято рішення про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2024 рік, затверджено Комплексну Програму на підтримку соціального проєкту «Турбота про родину Героя» на 2024 рік, Програму підтримки та розвитку спеціалізованої медичної допомоги на 2024-2025 роки та внесли зміни до Програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки.

Окрім того, було розглянуто цілий ряд питань у сфері управління майном комунальної власності та земельних відносини.

З усіх винесених на розгляд сесії питань були прийняті відповідні рішення.