Посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено загиблого Героя Івана Гудяка

Дата: 01.04.2024 09:46

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України від 12.10.2023 р. №688/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено солдата Гудяка Івана Івановича (посмертно) з с. Гринівці.

Відзнакою Президента України – орденом «За мужність» нагороджуються військовослужбовці, працівники правоохоронних органів та інші особи за особисту мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків стихійного лиха, пожеж та за інших надзвичайних обставин, у боротьбі зі злочинністю, а також при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Ми завжди пам'ятатимемо українських воїнів, які за майбутнє нашої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче – своє життя.

Вічна пам’ять Герою!