Міський голова провів щотижневу робочу нараду

Дата: 02.04.2024 15:49

Фото без описуУ вівторок, 2 квітня, міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, соціального захисту тощо.

Зокрема, мова йшла: про наведення благоустрою та організацію передвеликодніх толок у населених пунктах Тлумаччини, про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, про завершення опалювального сезону 2023-2024 рр., про оновлення мережі водопостачання та водовідведення у м. Тлумачі, про роботу закладів освіти та культури, про виплату одноразових матеріальних допомог, про обстеження умов проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  про проведення заходів до Дня матері та Дня Героїв тощо.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.