Обговорено питання щодо надання допомоги особам постраждалим від насильства

Дата: 03.04.2024 11:31

Фото без опису2 квітня відбулася робоча зустріч у рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або гендерно-зумовленого насильства в Івано-Франківській області».

В даній зустрічі взяли участь міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Салітра, начальник управління соціальної підтримки та захисту населення Леся Грабовецька, керівники структурних підрозділів та служб соціальної сфери громади, які зустрілися з керівником Центру з надання допомоги особам постраждалим від торгівлі людьми благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» Оксаною Пашківською.

Головною метою зустрічі було обговорення співпраці щодо посилення комплексного реагування задля захисту найбільш вразливих категорій населення, яке потенційно може постраждати від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства, та осіб, права яких було порушено внаслідок війни.

Також обговорювалися питання ветеранської політики та соціальний захист сімей, члени яких опинилися у полоні російських окупантів або зникли безвісти.

Крім того, мова йшла і про проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань протидії торгівлі людьми.

Даний проєкт втілюється завдяки Представництву Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, Агентству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.