Подяка за воїна-земляка

Дата: 09.04.2024 09:20

Фото без описуДо Тлумацької міської ради надійшла Подяка від командира однієї з військових частин Збройних Сил України, в якій проходить службу наш земляк, молодший сержант Кушнір Олександр Мирославович з с. Бортники.

«З почуттям великої поваги висловлюємо Вам щиру вдячність та кажемо велике «СПАСИБІ» за виховання у Вашій громаді молодшого сержанта Кушніра Олександра Мирославовича, який мешкає у с. Бортники.

Молодший сержант Кушнір Олександр Мирославович чесно та сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

У Тлумацькій міській територіальній громаді виріс справжній лицар-патріот, свідомий громадянин та захисник рідної землі!

Своєю нелегкою службою, хоробрістю та мужністю молодший сержант Кушнір Олександр Мирославович забезпечує майбутню перемогу України у війні за незалежність», зазначається в Подяці.

В лавах Збройних Сил України сотні наших земляків воюють проти російського агресора та відстоюють на фронті нашу свободу. Ми пишаємося військовими нашої громади та дякуємо за захист!