Чергові перемоги талановитої молоді Тлумаччини

Дата: 17.04.2024 11:10

Фото без опису13 квітня у м. Чернівці відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Злата Фест», в якому колектив «Memory» Тлумацького БДЮТ (кер. М. Марчук) у непростій боротьбі здобув Гран-Прі за композицію «Зозуля» та став лауреатом ІІ премії з композицією «Шукай мене».

Натомість колектив вокалістів Тлумацького БДЮТ (кер. А. Голубчак)  здобув ІІІ місце в обласному конкурсі вокальних гуртів та гуртів народної музики в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Учениця 9 класу Тлумацького ліцею №2 Роксолана Василишин зайняла ІІІ місце на обласному етапі конкурсу писанки у номінації «Сувенірна писанка» (кер. Н. Юрчак). Її робота "Sacred Motifs" ("Сакральні мотиви") є продовженням ідеї намотування восьмипроменевої зірки. Ця зірка на тисячоліття стала символом Богоматері. Сакральні коди переносяться з давніх віків, з роду в рід і до сьогодні.

Пишаємось та тішимось досягненнями нашої молоді, бажаємо їм подальших успіхів та здобутків на благо рідної України!

Дякуємо нашим воїнам за захист та можливість розвивати українську молодь!