В КП «Тлумачкомунсервіс» проведено навчання з питань безпеки

Дата: 18.04.2024 14:34

Фото без опису18.04.2024 року відділом профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області було проведено навчання законодавства та нормативних актів з питань охорони праці, обладнання, вантажопідйомних машин, пожежної безпеки, гігієни праці та надання першої медичної допомоги при нещасних випадках з працівниками комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс».

Такі заходи проводяться щодо недопущення виробничого травматизму та безпечного виконання посадових обов’язків працівників.

За результатами навчання проведено засідання комісії з перевірки знань з охорони праці, всім працівникам видано  посвідчення щодо проходження навчання та допущено до робіт з підвищеної небезпеки.