Команда з футзалу Тлумацького ліцею №1 – срібний призер ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 19.04.2024 13:42

Фото без описуЦього тижня спортивна зала Тлумацького ДЮСШ у м.Тлумачі знову стала ареною спортивних змагань, адже саме тут відбувся третій районний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед хлопців.

Нашу громаду представляла команда юних футболістів Тлумацького ліцею №1. На груповому етапі, в якому визначалися учасники фінальної четвірки змагань, тлумачани зайняли перше місце, випередивши команди Тисменицького, Богородчанського, Тустанського та Олешанського ліцеїв.

Вчора, 18 квітня, були зіграні матчі серед квартету найсильніших команд Івано-Франківського району. За підсумками запеклих двобоїв місця розподілились наступним чином:

I місце – Івано-Франківський ліцей № 23 (Івано-Франківська ТГ);

II місце – Тлумацький ліцей № 1 (Тлумацька ТГ);

III місце – Угринівський ліцей (Угринівська ТГ);

IV місце – Підліський ліцей (Загвіздянська ТГ).

На заході були присутні в. о. начальника районної військової адміністрації Дмитро Мариневич, міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, які вручили усім командам заслужені подарунки, грамоти та медалі.