Очільник Івано-Франківської РВА Д. Мариневич ознайомився з роботою відділу у справах ветеранів у Тлумачі

Дата: 19.04.2024 16:03

Вчора, 18 квітня, в рамках свого візиту на Тлумаччину в. о. начальника районної військової адміністрації Дмитро Мариневич спільно з міським головою Ігорем Петруком відвідали відділ у справах ветеранів війни управління соціальної підтримки та захисту населення виконавчого комітету Тлумацької міської ради, який було створено у листопаді 2023 року.

Він поспілкувався з його працівниками, ознайомився з роботою відділу, розробленими методиками і шляхами надання різних видів допомоги нашим захисникам та їх сім’ям, облаштованою кімнатою психологічної підтримки ветеранів та їх родин.

Одним із завдань відділу є координування діяльності виконавчого органу міської ради щодо надання всебічної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей, адже їх підтримка – обов’язок не лише влади, а й всієї громади, і в такий спосіб ми можемо засвідчити нашим воїнам свою повагу та вдячність за захист України.