Команда з волейболу Тлумацької ДЮСШ – бронзовий призер чемпіонату області «Дитяча ліга»

Дата: 22.04.2024 13:48

Фото без описуНа цих вихідних у спортивній залі Тлумацької ДЮСШ відбулися вирішальні матчі чемпіонату області «Дитяча ліга " з волейболу серед дівчат 2010 р.н. і молодших сезону 2023-2024 рр., в якому впродовж сезону брали участь 9 команд ДЮСШ.

Приємно, що до фінального квартету потрапили юні тлумацькі волейболістки.

За результатами зіграних матчів місця розподілились наступним чином:

- І місце - Снятинська ДЮСШ;

- ІІ місце - ВК «Олімпія» - м. Івано-Франківськ ДЮСШ2;

- ІІІ місце – Тлумацька ДЮСШ ;

- IV місце - Перегінська ДЮСШ.

Також були визначені кращі гравці у складі кожної з команд:

- Соломія Кознюк (Снятин);

- Софія Данилишин (Івано-Франківськ);

- Вероніка Махно (Тлумач);

- Діна Депутат (Перегінськ).

Отож, наші юні волейболістки стали бронзовими призерами чемпіонату, продовживши славні спортивні традиції Тлумаччини! Підготували юних спортсменок до змагань тренери-викладачі Тлумацької ДЮСШ Наталія Скрипник та Руслана Стефанищів.

Нагороджували переможців та призерів чемпіонату перший заступник міського голови Василь Гнатюк та голова Федерації волейболу Тлумаччини Володимир Когутяк. Команди отримали кубки, медалі, індивідуальні нагороди від Федерації волейболу Івано-Франківської області та волейбольні м’ячі від Тлумацької міської ради.

Дякуємо Збройним Силам України, нашим незламним воїнам, за можливість проводити спортивні заходи для підростаючого покоління!

Світлини Володимира Дутчака.