19 травня на Тлумаччині відбудеться «Пробіг слідами Галицької трансверсальної залізниці 2024 GTR Trail Ostbahn»

Дата: 13.05.2024 10:28

Фото без описуУ неділю, 19 травня, відбудеться «Пробіг слідами Галицької трансверсальної залізниці 2024 GTR Trail Ostbahn»

Пробіг проводиться з метою:

- підтримки ЗСУ, допомоги волонтерам;

- відзначення Дня Європи в Україні;

- пропаганди здорового способу життя;

- боротьби з наркоманією та шкідливими звичками серед підростаючого покоління;

- залучення до культури бігу різних вікових категорій населення;

- розвитку масового спорту і туризму краю;

- актуалізації відновлення ж/д сполучення між Івано-Франківськом та Тернополем

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

19.05.2023 р.

Маршрут і траса (4 дистанції).

- Дистанція 16 км (колишня ж/д станція «Тлумач – Палагичі») – 18 р.+,  ліміт часу становить 2 години 30 хвилин;

- Дистанція – 2 км (учасники 2007-2008 р.н.);

- Дистанція – 800 м (учасники 2009-2010 р.н.);

- Дистанція – 400 м (учасники 2011-2013 р.н.).

Траса трейлу: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, Тлумацька міська територіальна громада. Старт біля дороги Клубівці–Тлумач (1 км. від клубівецького кільця в напрямку м. Тлумача, дорослі), а також старт в с.Нижнів (Дністер) для дітей.

Покриття траси ґрунтове. Маршрут пролягатиме вздовж автошляху Н-18. Рух транспортних засобів під час проведення пробігу буде частково обмежено.

Маршрут буде облаштований двома пунктами гідратації.

Безкоштовна електронна реєстрація на сайті - «ВсіПробіги». Реєстрація на сайті триває до 18.05, для дітей дозволяється реєстрація і в день старту.

Організацію проведення здійснює Оргкомітет створений ГО СПЦ «Каменяр», управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, федерація легкої атлетики Івано-Франківської області,  Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Контактна особа: Димтро Романишин,  моб. тел. 0992490114; hrunuk2007@ukr.net