До Дня матері у Тлумачі відбувся творчий звіт Тлумацької дитячої музичної школи

Дата: 13.05.2024 15:52

Фото без описуВчора відзначався День матері – одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Цього дня у Тлумацькому народному домі відбувся творчий звіт Тлумацької дитячої музичної школи, присвячений Дню матері.

На заході були присутні матері загиблих Героїв та військовослужбовців, які зникли безвісти, до яких зі словами підтримки та вдячності звернулися міський голова Ігор Петрук, декан Тлумацький Павло Дутчак (УГКЦ) та о. Василь Гаморак (ПЦУ). Також творчий звіт відвідали депутати обласної ради Андрій Яворський та Богдан Пліс.

У заході брали участь: хор, дует викладачів, ансамблі піаністів, гітаристів, духових інструментів, бандуристів, саксофоністів, скрипалів «SicVentus», оркестр народних інструментів, солісти на фортепіано, баяні, скрипці, а з власними поетичними рядками про загиблих Героїв виступила Софія Мосяк.

Також глядачі мали змогу переглянути презентацію «Звіт про роботу Тлумацької дитячої музичної школи за 2023-2024 рр.»

Варто зауважити, що Тлумацька дитяча музична школа під час військового стану не призупиняла свою діяльність, що дало можливість навчатися 230 учням, в тому числі і внутрішньо переміщеним дітям.

Музична школа незабаром розпочне проведення набору на навчання за спеціальностями: фортепіано, скрипка, баян, акордеон, бандура, гітара, сопілка, флейта, кларнет, труба, саксофон, баритон, тромбон, туба.