Міський голова провів щотижневу робочу нараду
Дата: 14.05.2024 10:58
Кількість переглядів: 79
У вівторок, 14 травня, міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання: про наведення благоустрою в населених пунктах громади, про проведення ямкового ремонту в м. Тлумачі, про роботу закладів освіти та культури, про підготовку до національного мультитесту, про організацію благодійної виставки-ярмарки вихованців Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості, про заходи до Дня Героїв, Дня захисту дітей, 70-х роковин загибелі полковника УПА Миколи Твердохліба «Грома» тощо.
За підсумками наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.