Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Простір «Вільна» - це дружній до жінок та дівчат простір, котрі знаходяться в складних життєвих обставинах

Дата: 15.05.2024 13:10
Кількість переглядів: 45

Фото без описуПростір «Вільна» м.Івано-Франківськ Благодійного фонду «Батерфлай» - це дружній простір до жінок та дівчат, котрі знаходяться в складних життєвих обставинах, а саме: є постраждалими від домашнього, гендерно-зумовленого насильства, жінок, котрі пережили травматичні події, матерів-одиначок, що потребують підтримки та допомоги, дружин, мам, дітей учасників бойових дій.

Тут надається психологічна та соціальна підтримка, проводяться заходи дозвілля, спортивні та лікувальні тренування. Щомісяця допомогу отримують близько 1300 відвідувачок.

Щотижня у просторі «Вільна» проводяться психосоціальні групи підтримки для представниць родин ветеранів, які очікують на повернення рідних, адаптуються після повернення, зазнали втрати на війні.

В просторі ви станете частиною міцного ланцюга взаємної підтримки, тут розкриється ресурс спільної стійкості, а фахівчині простору нададуть вам корисні інструменти самодопомоги для складних життєвих ситуацій. Групи підтримки супроводжуються фаховими психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом проведення підтримуючих груп, тож ви отримаєте не лише взаємопідтримку, а й допомогу фахових спеціалісток. Цей простір буде корисним та допоможе багатьом жінкам отримати необхідну підтримку і допомогу.

За електронною Google-формою нижче всі бажаючі можуть зареєструватися на дані групи: