Компанія «Контінентал Фармерз Груп» передала ноутбуки Тлумацькій громаді

Дата: 15.05.2024 19:24

Сьогодні до Тлумацької міської ради завітав представник Контінентал Фармерз Груп старший менеджер зі зв’язків із громадськістю Ігор Метенька. Агрокомпанія "Контінентал", генеральним директором якої є Георг фон Нолкен, обробляє на теренах на теренах України майже 195 тис. га землі., в тому числі і у нашій громаді.

Зі самого початку своєї роботи компанія підтримує громади в регіонах своєї присутності: допомагає Збройним Силам України, фінансує соціальні проекти, здійснює соціальні інвестиції та надає гуманітарну допомогу.

Для потреб Тлумацької міської територіальної громади були передані три ноутбуки, які будуть спрямовані для установ Тлумаччини, щоб працівники мали змогу ще якісніше та ефективніше організувати свою працю і надавати послуги населенню.