Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

У селі Нижнів відбудеться відкриття меморіальних дощок полеглим військовослужбовцям Збройних Сил України

Дата: 12.06.2024 11:02

Фото без опису

У четвер, 13 червня, о 13:00 год. на території Нижнівського ліцею відбудеться відкриття меморіальних дощок військовослужбовцям Збройних Сил України: молодшому сержанту, стрільцю відділення охорони Василю Божовському, молодшому сержанту, командиру відділення охорони Василю Луцику, солдату, стрільцю-помічнику гранатометника стрілецької роти Івану Маланчину, солдату, розвіднику-оператору розвідувального відділення Івану Міщанину, солдату, стрільцю стрілецького відділення Мирославу Романовському, які померли під час несення військової служби або загинули під час виконання бойових завдань у війні проти російських окупантів, захищаючи рідну землю.

Запрошуємо всіх прийти та вшанувати пам'ять наших захисників своєю присутністю та молитвою.

Вічна пам'ять Героям!