Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

У селі Братишів відбудеться відкриття меморіальних банерів полеглим військовослужбовцям Збройних Сил України

Дата: 14.06.2024 13:46
Кількість переглядів: 70

Фото без описуУ неділю, 16 червня, об 11:00 год. біля символічної могили Борцям за волю України у с. Братишів відбудеться відкриття меморіальних банерів військовослужбовцям Збройних Сил України: молодшому сержанту, навіднику кулеметного відділення Андрію Кулиничу, солдату, водію-розвіднику Івану Ленчуку, старшому солдату, старшому стрільцю-оператору піхотного відділення Дмитру Морозову, сержанту, командиру стрілецького відділення Василю Палюзі, солдату, водію-заправнику автомобільного відділення підвозу пального та мастильних матеріалів Івану Палюзі, старшому солдату, водію-механіку медичного пункту Івану Семеніву, які померли під час несення військової служби або загинули під час виконання бойових завдань у війні проти російських окупантів, захищаючи рідну землю.

Запрошуємо всіх прийти та вшанувати пам'ять наших захисників своєю присутністю та молитвою.

Вічна пам'ять Героям!