У Тлумацькій громаді у пам’ять про загиблих Героїв засіяли квіти

Дата: 15.07.2024 08:38

Фото без описуПри в’їзді до міста Тлумача родини загиблих Захисників і зниклих безвісти військовослужбовців засіяли клумбу соняхами і волошками задля нагадування всім про подвиг Героїв, про те, якою ціною дається нам свобода і яку ціну платять воїни за наші мирні ранки та спокійні ночі.

Насіння для цієї акції було надано нашими партнерами з Кірхілнтельна (Федеративна Республіка Німеччина).

Обов’язок кожної громади пам’ятати та цінувати подвиг наших захисників і піклуватися про їхні родини.

Дякуємо кожному Захиснику і кожній Захисниці за мирне небо над головою, за можливість працювати на благо України!

Разом до Перемоги!