У с. Кутище відкрили меморіальну дошку воїну Ярославу Глушку
Вчора, 2 березня, на будівлі Кутищенського ліцею відбулося відкриття меморіальної дошки солдату, стрільцю-гранатометнику 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти Ярославу Глушку, який загинув під час виконання бойових завдань на фронті російсько-української війни.
Меморіальна дошка буде нагадувати про Героя, який віддав своє життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. У нинішній війні ми платимо надзвичайно велику ціну, тому пам’ять про подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої країни, назавжди має залишитись в наших серцях. Це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо і сьогодні в умовах повномасштабної збройної російської агресії.
На пам’ятному заході в с. Кутище були присутні рідні Героя, друзі, військовослужбовці, представники міської ради, педагоги та учні, жителі села.
Право відкрити меморіальну дошку було надано донькам полеглого воїна.
Отець Роман Коржинський (ПЦУ) провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак.
Відтепер меморіальна дошка на стіні школи буде постійним спогадом сьогоднішнім і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника та захисника Батьківщини.
Спочивай з миром, Герою! Твій подвиг навічно житиме в наших серцях!
Вічна пам’ять та шана Герою!
Слава Україні! Героям Слава!