Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Тлумацька громада налагоджує міжнародну співпрацю у сфері управління побутовими відходами

Дата: 30.06.2025 15:29
Кількість переглядів: 136

Фото без описуПрограма міжнародної технічної допомоги WM4U «Посилення управління побутовими відходами в Україні», що реалізується за підтримки Швеції через Шведську агенцію міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) та виконується Шведською асоціацією управління відходами та переробки Avfall Sverige та Шведською асоціацією місцевих влад та регіонів SALAR International. Метою Програми є вдосконалення системи управління відходами в Україні, підтримка ініціатив, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату, ефективне використання ресурсів, розвиток циркулярної економіки, забезпечення екологічної стійкості та підвищення якості життя відповідно до стандартів ЄС.

27 червня 2025 року відбулася загальна зустріч представників громад Івано-Франківського кластеру, представників кластеру Мальме (Південь), шведських та українських учасників Програми WM4U. У зустрічі також взяв участь преставник Шведської агенції міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA).

Тлумацьку міську територіальну громаду представляв на заході перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Зустріч стала важливим кроком до посилення партнерства між українськими та шведськими громадами, обміну досвідом і напрацюванням ефективних рішень, які допоможуть зробити систему управління відходами більш сучасною, екологічною та європейською.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь