З Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2017 15:58

Шановні судді та працівники судів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від Вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – розбудови правової Української держави!

Зичу Вам міцного здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя! Хай не зрадять Вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком Ваші оселі!

З повагою,

Міський голова                                                                      Роман Круховський