Перший міський санітарний день цьогоріч провели в Тлумачі

Дата: 31.03.2017 15:19

31 березня, відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 23.03.2017 р. №137 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», Тлумацька міська ОТГ влаштувала день благоустрою території. У прибиранні взяли участь міський голова Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович, начальники відділів та працівники Тлумацької міської ОТГ.

Зусиллями працівників було впорядковано частину території у міському парку м.Тлумача, пам'ятник І.Макуху біля міської ради та дитячий майданчик, куди приходить безліч дітей погратися та відпочити.

Благоустрій громади залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів. У кожному разі, подібні громадські прибирання триватимуть, адже чистота міста – спільна справа і щоденна робота.