Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Дорогі наші батьки!

    

       Щиро вітаємо вас із Днем батька! Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди.

       День батька в Україні та світі відзначають 18 червня – у третю неділю першого літнього місяця. В Україні це свято не є офіційним, а лише всенародним, та все одно вашим татам буде приємно отримати привітання із Днем батька.

       Звертаємось до тих батьків, які зараз захищають нашу країну в зоні АТО. Знайте, вами пишається не лише ваша малеча, а й уся Україна. Повертайтеся у сім’ї цілими, здоровими і непереможеними!

       Бажаємо всім батькам міцного здоров'я, любові рідних і близьких, реалізації всіх життєвих і професійних починань, розуміння молодших поколінь!

 

Тлумацька міська рада« повернутися до списку новин