Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Рішення

тридцять сьомої позачергової сесії Тлумацької міської ради

восьмого скликання

Від 12 липня 2024 року

№2744-37/2024                                                                                            м. Тлумач

Про внесення змін до рішення

від 24 червня 2021 року № 812-9/2021

“Про встановлення місцевих податків і зборів

на території Тлумацької міської територіальної

громади Івано-Франківського району

Івано-Франківської області”

Враховуючи наказ Міністерства економіки України від 16.05.2023р. № 3573 ”Про затвердження національного класифікатора НК 018:2023 та скасування національного класифікатора ДК 018-2000”, керуючись статтями 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 266 Податкового Кодексу України (зі змінами та доповненнями), статтями 1,4,8, 12-14 Закону України ”Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 № 1160-IV (зі змінами), беручи до уваги рекомендації постійної комісії Тлумацької міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій, міська рада

вирішила:

1. Внести зміни до рішення від 24 червня 2021 року № 812-9/2021 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області”, а саме:

1.1. додаток 5.1. (елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Тлумацької міської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області) викласти в новій редакції (додається).

2. Оприлюднити дане рішення у друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті Тлумацької міської ради ТГ.

3. Це рішення набирає чинності протягом 5 днів з дати його оприлюднення та вводиться в дію 01.01.2025р. і діє до відміни його іншим рішенням.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (Л. Шкунда).

Міський голова                                                                      Ігор ПЕТРУК

Рішення №2744-37/2024 від 12.07.2024 р. "Про внесення змін до рішення від 24 червня 2021 року № 812-9/2021 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області” "