Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області

 

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

Тридцять першої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

 

Від 27 червня 2019 року

№1035-31/2019                                                                           м. Тлумач

 

Про встановлення місцевих податків і зборів

на території Тлумацької міської об’єднаної

територіальної громади Тлумацького району

Івано-Франківської області

 

Відповідно до статті 7, пункту 10.2, 10.3, статті 10, пункту 12.3 статті 12, статей 291-300 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

вирішила:

1. Установити на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області такі податки і збори:

1.1. єдиний податок;

1.2. збір за місця для паркування транспортних засобів;

1.3. транспортний податок;

1.4. туристичний збір;

1.5. плату за землю;

1.6. податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

2. Затвердити:

2.1. Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на  території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 1.

2.2. Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 2.

2.3. Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 3.

2.4. Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 4.

2.5. Положення про порядок обчислення та сплати плати за землю на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 5.

2.6. Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 6.

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тлумацької міської ради ОТГ.

4. Рішення міської ради від 26.06.2018 року № 653-22/2018 «Про встановлення єдиного податку на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», від 26.06.2018р. №654-22/2018 «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», від 26.06.2018р.  №655-22/2018 «Про встановлення транспортного податку на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», від 26.06.2018р. №656-22/2018 «Про встановлення туристичного збору на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», від 26.06.2018р. №657-22/2018 «Про встановлення плати за землю на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», від 26.06.2018р. №658-22/2018 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» визнати такими, що втрачають чинність з 01.01.2020р.

5. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови А.Радовця постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

 

 

 

Міський голова

Р.Круховський

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь