Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області

УКРАЇНА

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

двадцять другої сесії Тлумацької міської ради

сьомого скликання

 

Від 26 червня 2018 року

№ 654-22/2018                                                                                                   м. Тлумач

 

Про встановлення збору за місця для паркування

транспортних засобів на території

Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

 

Відповідно до статті 7, пункту 10.3 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 2681 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

1. Встановити на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області збір за місця для паркування транспортних засобів.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 1.

3. Затвердити перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів та ставки збору за місця для паркування транспортних засобів згідно з додатком 2.

4. Перелік осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, визначається відділом житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Тлумацької міської ради та надається контролюючому органу у десятиденний строк з дня  прийняття такого  ішення та  уточнюється до початку наступного бюджетного періоду.

5. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тлумацької міської ради.

6. Рішення Тлумацької міської ради від 16.02.2017 року № 98-3/2017 «Про встановлення розмірів місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та затвердження ставок земельного податку для населення на 2017 рік» визнати таким, що втратило чинність.

7. Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови А.Радовця постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

 

 

Міський голова

                Р.Круховський

 

 

 

Додаток 1

до рішення Тлумацької міської ради

від 26.06.2018р. № 654-22/2018

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області

 

  1. Загальні положення
  1. Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів (далі у тексті – Положення) визначає правові засади його справляння у відповідності до Податкового кодексу України.
  2. Збір за місця для паркування транспортних засобів – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
  3. Терміни, наведені у цьому Положенні вживаються у значеннях, визначених у Податковому кодексі України.
  4. Норми цього Положення є обов’язковими для дотримання фізичними та юридичними особами, які є платниками збору за місця для паркування транспортних засобів, та контролюючими органами.

 

  1. Платники збору

            2.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області.

 

  1. Об’єкт і база оподаткування збором
  1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
  2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.
  1. Ставка збору
  1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі до 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
  2. Встановити ставки збору згідно з Додатком 2 до рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області».

 

  1. Порядок обчислення та строки сплати збору
  1. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, до бюджету Тлумацької міської ради за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.
  2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки згідно з вимогами статті 63 Податкового кодексу України.
  3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
 
 1. Контроль та відповідальність за порушення податкового законодавства

 

  1. Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства України щодо справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської ради здійснюють відповідні контролюючі органи.
  2. За порушення податкового та іншого законодавства України при обчисленні та сплаті збору за місця для паркування транспортних засобів платники збору несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

 

Міський голова

Р.Круховський

 

 

Додаток 2

 

до рішення Тлумацької міської ради

від 26.06.2018р.  №654-22/2018

 

 

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області

 

№ з/п

Місце знаходження

Загальна площа, кв. м

Технічне облаштування (дорожні знаки)

Кількість місць для паркування

Ставка збору (у відсотках від мінімальної заробітної

плати)

1

м. Тлумач, вул. Винниченка, (біля міського парку)

48

2.3, 5.44(2), 7.8

4

0,075%

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова

Р.Круховський

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь