Про затвердження Положення про громадський бюджет у Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

Тридцять першої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

Від 27 червня 2019 року

№1034-31/2019                                                                                    м. Тлумач

Про затвердження Положення про

громадський бюджет у Тлумацькій міській

об’єднаній територіальній громаді

Відповідно до Бюджетного кодексу України, на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

1. Затвердити Положення про громадський бюджет у Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді, що додається.

2. Дане рішення підлягає оприлюдненню шляхом його публікації на офіційному веб-сайті Тлумацької міської ради ОТГ, вступає в дію з моменту опублікування.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Р.Круховського та постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

Р.Круховський

Повна версія документу