Про затвердження та співфінансування  з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного   фонду регіонального розвитку

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

двадцять сьомої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

Від 21 лютого 2019 року

№865-27/2019                                                                                    м. Тлумач

Про затвердження та співфінансування  з

місцевого бюджету проектів, що можуть

реалізовуватися за рахунок коштів державного

фонду регіонального розвитку

Розглянувши та обговоривши Проект «Будівництво каналізаційних мереж (масив "за автостанцією") в м.Тлумач Івано-Франківської області», що впроваджуватиметься в Тлумацькій ОТГ, міська рада

вирішила:

1. Затвердити та направити Проект «Будівництво каналізаційних мереж (масив "за автостанцією") в м.Тлумач Івано-Франківської області» Регіональній комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2. При успішному конкурсному відборі Проекту Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, виділити в міському бюджеті 2019 року кошти на співфінансування проекту в розмірі не менше 10% загальної вартості проекту.

3. Доручити начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства виконавчого комітету Тлумацької міської ради В. Гузію подати необхідні документи Регіональній комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

5. Організацію виконання рішення доручити заступникам міського голови та керуючому справами виконавчого комітету відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                                   Р. Круховський