Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Про затвердження та співфінансування   з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 

УКРАЇНА

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

двадцять сьомої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

 

Від 21 лютого 2019 року

№866-27/2019                                                                                    м. Тлумач

 

Про затвердження та співфінансування  

з місцевого бюджету проектів,

що можуть реалізовуватися за рахунок коштів

державного фонду регіонального розвитку

 

         Розглянувши та обговоривши Проект «Реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок в с.Гринівці Тлумацького району Івано-Франківської області (корегування кошторисної документації)», що впроваджуватиметься в Тлумацькій ОТГ, міська рада

вирішила:

1. Затвердити та направити Проект «Реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок в с.Гринівці Тлумацького району Івано-Франківської області (корегування кошторисної документації)» Регіональній комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2. При успішному конкурсному відборі Проекту Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, виділити в міському бюджеті 2019 року кошти на співфінансування проекту в розмірі 100,000 тис.грн. (сто тисяч гривень, 00 копійок).

3. Доручити начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства виконавчого комітету Тлумацької міської ради В. Гузію подати необхідні документи Регіональній комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

5. Організацію виконання рішення доручити заступникам міського голови та керуючому справами виконавчого комітету відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

     Міський голова                                                                                     Р. Круховський