Про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

позачергової двадцять четвертої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

Від 19 вересня 2018 року

№749-24/2018                                                                                    м. Тлумач

Про затвердження та співфінансування з місцевого

бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за

рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку

Розглянувши та обговоривши Проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття від будинку №1 до будинку №52 по вул. Грушевського в м. Тлумач Тлумацької об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», що впроваджуватиметься в Тлумацькій ОТГ, міська рада

вирішила:

1. Затвердити та направити Проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття від будинку №1 до будинку №52 по вул. Грушевського в м. Тлумач Тлумацької об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» Регіональній комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2. При успішному попередньому конкурсному відборі Проекту Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, передбачити при формуванні міського бюджету на 2019 рік кошти на співфінансування проекту в розмірі не менше 10% загальної вартості проекту.

3. Доручити начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства виконавчого комітету Тлумацької міської ради В. Гузію подати необхідні документи Регіональній комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору проектів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

5. Організацію виконання рішення доручити заступникам міського голови та керуючому справами виконавчого комітету відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Секретар міської ради                                                                                 І.Денькович