Про зміну структури КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

Тридцять п’ятої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

Від 11 жовтня 2019 року

№1254-35/2019                                                                                    м. Тлумач

Про зміну структури КНП «Тлумацький центр

первинної медичної допомоги» Тлумацької міської

ради об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Відповідно до статті 35¹ Основ законодавства України про охорону здоров’я, Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 1 п.20 та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та рішення Тлумацької районної ради від 26 вересня 2019 року №416-26/19 «Про зміну структури КНП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги», рішення постійної комісії Тлумацької районної ради з питань управління майном та комунальними підприємствами від 01.10.2019 року (протокол №8), з метою забезпечення умов для реалізації права громадян вільного вибору лікаря та надання якісної первинної медичної допомоги населенню, згідно вимог НСЗУ, міська рада

вирішила:

1. Внести зміни у структуру КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області шляхом включення лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл: Нижнів, Грушка, Петрилів, Кутище, Петрів, Гарасимів та фельдшерсько-акушерські пункти сіл: Антонівка, Буківна, Діброва, Золота Липа, Локітка, Мельники, Новосілка, Олешів, Палагичі, Попелів, Гавриляк, Живачів, Ісаків, Підвербці, Сокирчин, Хотимир, Жабокруки з 1 жовтня 2019 року.

2. Головному лікарю КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області О.Мельник:

2.1. Внести зміни у штатний розпис КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області.

2.2. Укласти договори про оренду приміщень чи оперативне управління вище перелічених амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів відповідно до рішення Тлумацької районної ради та сільських рад.

2.3. Оформити договір позички автомобілів УАЗ 39-62 (Петрівська ЛА), УАЗ 39-62 (Нижнівська ЛА), Opel Combo (Кутищенська ЛА), УАЗ 31-52 (Гарасимівська ЛА).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів І.Мандара.

Р. Круховський