Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Програма місцевого економічного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та План дій з її впровадження

ВСТУП

Програма місцевого економічного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області  та План дій з її впровадження (далі – Програма) розроблена в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Над підготовкою Програми працювали члени Робочої групи з місцевого економічного розвитку, яка створена у громаді, і до складу якої увійшли представники різних цільових груп (Додаток 1 до Програми). Робоча група працювала у тісній співпраці із зовнішнім незалежним експертом.

 

Результатом спільної роботи громади і експерта також є підготовлений Економічний профіль громади. Економічний профіль громади містить зведену інформацію про ресурси громади: місцеве економічне середовище; населення; трудові ресурси; ринки; економічну базу; інфраструктуру; комунікації та комунальні послуги; навколишнє середовище; життя в громаді; професійні послуги; соціальний капітал; місцеве самоврядування; податки; громадські організації; природні ресурси, а також інформацію про стратегію розвитку ОТГ, SWOT аналіз громади. Підтримання Профілю в актуальному стані та регулярне оновлення його даних є абсолютно необхідним, і це є завданням Робочої групи з МЕР.

 

Програма МЕР повністю відповідає Стратегії розвитку громади і розроблена на її виконання в частині розвитку місцевої економіки. За потреби можна вносити зміни у Програму, але ці зміни обов’язково мають відповідати Стратегії розвитку громади.

 

Метою Програми місцевого економічного розвитку є:

  • Підтримка існуючого бізнесу;
  • Стимулювання підприємницької діяльності та появи нового бізнесу, підтримка їх розвитку;
  • Розвиток трудових ресурсів, в тому числі молоді;
  • Залучення нового бізнесу та інвестицій, враховуючи екологічні стандарти та підвищення конкурентоздатності громади.

 

Програма складається із:

  • Стратегічного бачення і цілей економічного розвитку громади, визначених у Стратегії;
  • Набору конкретних проектів місцевого економічного розвитку, реалізація яких дозволить досягти цілей економічного розвитку громади, визначених у Стратегії розвитку громади;
  • Плану дій із впровадження Програми місцевого економічного розвитку.

 

Кожен проект – це логічно та хронологічно узгоджений комплекс заходів, реалізація яких призводить до досягнення поставленої мети у встановлений термін, із залученням визначених людських, матеріальних і фінансових ресурсів.

 

Програма містить перелік конкретних проектів, які реалізовуватиме громада у найближчій перспективі. Цей перелік не є вичерпний. Члени Робочої групи з місцевого економічного розвитку у будь-який момент можуть прийняти рішення додатково включити у Програму один чи декілька проектів.

 

Реалізація даної Програми покладається на членів Робочої групи з місцевого економічного розвитку та осіб, відповідальних за виконання конкретного проекту, із можливим залученням всіх заінтересованих сторін.

 

Повна версія документу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь