Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

27 червня 2019 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 9 (дев’ять) осіб у т.ч.

Денькович І.М. – Секретар міської ради

 Комановський А.М – головний спеціаліст-архітектор , Жмурик В. , Батіг В. , Бойчук А. , Безверхів В. , Салітра В. , Цимбаліста З. , Базавляк І.

 

ВИСТУПИЛИ:

Денькович І. – до міської ради поступило клопотання про винесення на громадські обговорення слухання (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

Пропоную затвердити порядок денний ;

 

Порядок денний:

 1. Обрання секретаря слухань.

 2. Обговорення слухання детального плану території(ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

1.Обрання секретаря слухань.

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

Денькович І.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Комановського Андрія Мироновича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слуханьКомановського Андрія Мироновича.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 9;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 0;

 

2.Обговорення детального плану території  (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

ВИСТУПИЛИ:

Денькович І.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшла заява від Юзвак Тетяни з пропозицією винести на громадські слухання  детальний план території  (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Довбуша м. Тлумач

До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Морикіт В., реєстраційний № 2462. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002462. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання» та опубліковано в районній газеті «Злагода». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор відділу земельних відносин архітектури та містобудування, запропонував переглянути містобудівну документацію.

            Та винести на голосування детальний план території(ДПТ), якщо не має зауважень.

 

           ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 9;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

   УХВАЛИЛИ:

Винести на розгляд та затвердження проекту рішення на засіданні постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та на розгляд та прийняття рішення сесією Тлумацької міської ради (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

 

Голова слухань                         ________________          Денькович І.М.

(підпис)                   (прізвище та ініціали) 

 

Секретарслухань                      ________________        Комановський А.М.

(підпис)                     (прізвище та ініціали)

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь