A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ)для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку) та зміну цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

03 грудня 2019 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 7 (сім) осіб у т.ч.

Комановський А.М – головний спеціаліст-архітектор , Цюх  Г. , Батіг В. , Дацюк І. , Салітра В. , Цимбаліста З. , Базавляк І.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А. – до міської ради поступило клопотання про винесення на громадські обговорення слухання (ДПТ)для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку) та зміну цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

Пропоную затвердити порядок денний ;

 

Порядок денний:

 1. Обрання секретаря слухань.

 2. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ)для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку) та зміну цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

1.Обрання секретаря слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Салітру Володимира Любомировича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 0;

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слухань Салітру Володимира Любомировича.

 

2.Обговорення детального плану території  (ДПТ) для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку) та зміну цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

ВИСТУПИЛИ:

            Комановський А.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшла заява від Бажалук Оксани з Проханням затвердити  детальний план території  (ДПТ)для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку) та зміну цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Петрич С.І., реєстраційний № 3710. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 003710. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання» та опубліковано в районній газеті «Злагода». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор відділу земельних відносин архітектури та містобудування, запропонував переглянути містобудівну документацію.

            Та винести на голосування детальний план території(ДПТ), якщо не має зауважень.

 

           ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

   УХВАЛИЛИ:

Винести на розгляд та затвердження проекту рішення на засіданні постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та на розгляд та прийняття рішення сесією Тлумацької міської ради (ДПТ)для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку) та зміну цільового призначення частини земельної ділянки із земель для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Винниченка, 53 м. Тлумач, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

Голова слухань                         ________________          Комановський А.М.

(підпис)                   (прізвище та ініціали) 

 

Секретар слухань                      ________________        Салітра В.Л.

(підпис)                     (прізвище та ініціали)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь