Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) вул. Б. Хмельницького, с. Прибилів Тлумацький район Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою:

вул. Б. Хмельницького, с. ПрибилівТлумацький район Івано-Франківська область.

 

25 вересня 2019 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 7 (сім) осіб у т.ч.

Комановський А.М – головний спеціаліст-архітектор, Бойчук А. , Батіг В. ,Цюх Г., Дацюк І. , Салітра В. , Базавляк І.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бойчук А. – до міської ради поступило клопотання про винесення на громадські обговорення слухання (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Б. Хмельницького, с. ПрибилівТлумацький район Івано-Франківська область.

 

Пропоную затвердити порядок денний ;

 

Порядок денний:

 1. Обрання секретаря слухань.

 2. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Б. Хмельницького, с. Прибилів, Тлумацький район Івано-Франківська область.

 

1.Обрання секретаря слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Бойчук А.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Комановського Андрія Мироновича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слуханьКомановського Андрія Мироновича.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 0;

 

2.Обговорення детального плану території  (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Б. Хмельницького, с. ПрибилівТлумацький район Івано-Франківська область

ВИСТУПИЛИ:

            Бойчук А.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшла заява від ЯцюкаВолодимера з пропозицією винести на громадські слухання  детальний план території  (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Б. Хмельницького с. Прибилів

До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Морикіт В., реєстраційний № 2462. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002462. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання» та опубліковано в районній газеті «Злагода». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор відділу земельних відносин архітектури та містобудування, запропонував переглянути містобудівну документацію.

            Та винести на голосування детальний план території (ДПТ), якщо не має зауважень.

 

   УХВАЛИЛИ:

Винести на розгляд та затвердження проекту рішення на засіданні постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та на розгляд та прийняття рішення сесією Тлумацької міської ради (ДПТ)для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою: вул. Б. Хмельницького, с. ПрибилівТлумацький район Івано-Франківська область.

 

  ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

 

Голова слухань                         ________________          Бойчук А.Я.

(підпис)                   (прізвище та ініціали) 

 

Секретарслухань                      ________________        Комановський А.М.

(підпис)                     (прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь