Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) вул. Володимирська, 1а в с. ПрибилівТлумацького району Івано-Франківська області

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ)для реконструкції житлового будинку з будівлями та спорудами під будівлю сільськогосподарського призначення за адресою: вул. Володимирська, 1а в с. ПрибилівТлумацького району Івано-Франківська області

 

23 травня 2019 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

 

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 11 (одинадцять) осіб у т.ч.

Радовець А. - перший заступник міського голови,Одуд І. – керуючий справами (секретаря) виконкому Тлумацької міської ради ОТГ , Кондратенко І. В.О. старости с. Прибилів Комановський А. , Базавляк І. , Батіг В. , Жмурик В. , Зварич Ю. , Безверхів В. , Долішній О. , Кудерський М. ,

ВИСТУПИЛИ:

Радовець А. який запропонував обрати головуючим громадських слухань Одуда Ігоря Васильовича - керуючого справами (секретаря) виконкому Тлумацької міської ради ОТГ. Оскільки не було інших пропозицій,  дану кандидатуру винесли на голосування.

 

УХВАЛИЛИ:

     Обрати головуючим громадських слухань Одуда Ігоря Васильовича керуючого справами (секретаря) виконкому Тлумацької міської ради ОТГ.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 11;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 0;

 

Порядок денний:

  1. Обрання секретаря слухань.

2. Обговорення детального плану території  (ДПТ)для реконструкції житлового будинку з будівлями та спорудами під будівлю сільськогосподарського призначення за адресою: вул. Володимирська, 1а в с. ПрибилівТлумацького району Івано-Франківська області

 

1.Обрання секретаря слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

 

ОДУД І.В.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Комановського Андрія Мироновича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

УХВАЛИЛИ:

     Обрати секретарем слуханьБатога Володимира Васильовича.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 11;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 0;

 

2.Обговорення детального плану території  (ДПТ)для реконструкції житлового будинку з будівлями та спорудами під будівлю сільськогосподарського призначення за адресою: вул.Володимирська, 1а в с. ПрибилівТлумацького району Івано-Франківська області

 

ВИСТУПИЛИ:

            Одуд І.В.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшло звернення від Товариства з обмеженою відповідальністю «ДІЛМАН ОРГАНІК» з пропозицією винести на громадські слухання  детальний план території  (ДПТ)для реконструкції житлового будинку з будівлями та спорудами під будівлю сільськогосподарського призначення за адресою: вул. Володимирська, 1а в с. ПрибилівТлумацького району Івано-Франківська області

До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Петрич С.І., реєстраційний № 3710. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 003710. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання» та опубліковано в районній газеті «Злагода». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.М.–головний спеціаліст-архітектор відділу земельних відносин архітектури та містобудування, згідно генерального плану на даній тереторії не передбачається садибної житлової забудови. На протязі 30 днів від громадянина не було додано документів на право власності на дану земельну ділянку або будівлю.

 

ВИСТУПИЛИ:

Кондратенко І.І. –  Набудівлю не має документів але в нього є приватизована земельна ділянка.

 

ВИСТУПИЛИ:

Безверхів В.І. – начальник земельного відділу Тлумацької міської ради ОТГ,  запропонуваврозробити коректуру в графічні матеріали і не показувати на графічному матеріалі садибну забудову оскільки генеральним планом вона не передбачена і документів не було ніяких долучено. В даний момент ми розглядаємо ДПТ для потреб «ДІЛМАН ОРГАНІК» вносіть коректури в графічний матеріал і виносимо це питання на затвердження.

 

ВИСТУПИЛИ:

Долішній О.І. – головний архітектор району, графічний матеріал розроблений на основі нової топографічної геодезичної зйомки із врахування існуючого стану який історично склався. Тому архітектор який розробляв проект був змушений показати житло.

 

ВИСТУПИЛИ:

Радовець А.П. – першийзаступник міського голови. Громадяни були повідомленні

І мали час для ознайомлення,за період обговорень не було долучено документів на право власності. Міська раде не має права вносити такі зміни ДПТ .

 

ВИСТУПИЛИ:

Долішній О.І. - головний архітектор району запропонував, якщо до затвердження на сесії людина доносить документи на право власності на земельну ділянку то затверджуємо існуючу редакцію ДПТ ,якщо ні то проектант зробить зміни в графічний матеріал.

 

ВИСТУПИЛИ:

Одуд І.В.  – головуючий на громадських слуханнях. Запропонував зроби зміни в графічному матеріалі оскільки людина мала час 30 днів і не долучила ніяких документів на право власності.

 

ВИСТУПИЛИ:

Кудерський М.В. – запропонував протягом 10 днів долучити документи людині, якщо протягом цього часу не буде долучено документів на право власності то розробити зміни в графічному матеріалі.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 11;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

УХВАЛИЛИ:

Винести на розгляд та затвердження проекту рішення на засіданні постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та на розгляд та прийняття рішеннясесією Тлумацької міської радидля реконструкції житлового будинку з будівлями та спорудами під будівлю сільськогосподарського призначення за адресою: вул.Володимирська, 1а в с. ПрибилівТлумацького району Івано-Франківська області, якщо будуть долучені документи на право власності на протязі 10 днів , якщо не буде долучено переробити графічні матеріали і тоді виносити на сесію проект рішення про затвердження містобудівної документації .

 

 

Голова слухань                        ________________          Одуд І.В.

(підпис)                   (прізвище та ініціали) 

 

 

 

Секретарслухань   ________________        Комановський А.М.

(підпис)                     (прізвище та ініціали)

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь